#910 new
Haay Ambalaj

Baskılı Koli İmalatı

Reported by Haay Ambalaj | December 13th, 2019 @ 09:06 PM

Kaliteyi, en uygun fiyatlarla yaşamanın tek adresine hoşgeldiniz.

Koli üretimi konusunda tecrübeli ve dinamik bir çalışma ekibimiz var. Müşterilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda baskılı koli imalatı yapmaktayız.

Baskılı koli imalatı ve fiyatları

Baskılı koli yapmak için disiplinli ve kurallı şekilde çalışırız müşteriden gelen numune varsa bunu göz önünde bulundururuz eğer ki numune yoksa önce numunesini yaparız ve müşteri onayı alınır. Baskı kalitesine çok önem vermekteyiz az ebatlı koli üretiminde kaliteli serigrafi baskı tercih etmekteyiz. Çok ebatlı baskılarda kaliteli blok baskı tercih ediyoruz. Müşterinin isteği doğrultusunda müşteriye kaliteli olması açısından ne istenirse yapmak en önce prensiplerimizden biridir.

Amacımız ilk önce müşteri odaklı çalışarak müşteriyi memnun edebilmek ve her daim güvenle çalışabilecekleri bir firmanın var olduğunu gösterebilmektir.

Haay Ambalaj olarak baskılı koli ihtiyaçlarınızda kaliteli ve uygun fiyatlı çözümleri siz müşterilerimize sağlayabilmektir. Herkes her işi yapabilir ama tecrübeli ve kaliteli işler Haay ambalaj kalitesi ile yaşanır.

Sizinde ihtiyacınız olan bir baskılı koli yaptırmaksa eğer, bizi telefonlarımızdan arayabilir, whatsApp'tan yazabilir veya bize mail gönderebilirsiniz. Size en iyi çözümleri üreteceğimizden emin olabilirsiniz.

Comments and changes to this ticket

Please Sign in or create a free account to add a new ticket.

With your very own profile, you can contribute to projects, track your activity, watch tickets, receive and update tickets through your email and much more.

New-ticket Create new ticket

Create your profile

Help contribute to this project by taking a few moments to create your personal profile. Create your profile »

Shared Ticket Bins

People watching this ticket

Pages